• 31.10.2017 15:20

VIP-селфі: редактор волинського видання змінив імідж

Шеф-редактор інтернет-видання «Волинь24» Юрій Ричук вирішив змінити імідж та збрив бороду. 

 

 

Каже, підштовхнули його на такий крок майстри з закладу «Barbershop Gentlemen's Club», який нещодавно відкрився на проспекті Волі в Луцьку.  

 

«Я ніколи не розумів чоловіків, які ходять в салони краси, вибирають модний одяг чи роблять манікюр. Думаю, що чоловік повинен просто бути охайним та чистим. Нещодавно поблизу офісу, в якому працюю, відкрився новий заклад, який претендує на звання не просто чоловічої перукарні, а цілого чоловічого клубу, де клієнтам безкоштовно наливають чай, каву і навіть віскі.

 

Мені стало цікаво, тому я відвідав заклад. Тим більше була практична причина - підстригтися. Збривати бороду не збирався, однак майстри порекомендували поголитися. Мотивували це тим, що чоловікам час від часу варто збривати бороду. Словом, я й погодився і результатом лишився задоволений», - зізнався Юрій Ричук. 

 

За словами шеф-редактора, йому майстри запропонували зробити «королівське гоління», яке вартує 200 гривень. Під час перебування Юрія у цьому клубі, йому пропонували не лише чай чи каву, а й справжній чоловічий напій - віскі. Редактор зазначає, що збирається знову відрощувати бороду. 

 

До слова, «Barbershop» - відома в Україні мережа закладів. Один з яких відтепер зможуть відвідати лучани. 

 

Юрій Ричук до зміни іміджу

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.