• 05.12.2017 09:53

«Він скавчав і плакав», - луцький фотограф про пса Біма

У притулку  «Ласка», де зараз перебуває символ центральної вулиці Луцька пес Бім, він намагався перегризти залізні прути та вибратись на волю.
 
 
Про це повідомляє фотограф Віктор Чухрай.
 
«Він отримав сильний стрес. А ще бідний Бімчик намагався перекусити залізні прути клітки, я вже не можу вам передати, як він, бідака скавучав і плакав», - написав луцький фотограф.
 
 
Проте, директорка КП  «Ласка» Дана Новарчук має іншу думку стосовно цієї ситуації.
 
«Бім не захоче покидати КП, як і всі інші наші пси, і радісно бігатиме по території. Прошу перестаньте спекулювати на темі адаптації тварин. Хоче допомогти - знайдіть Біму родину», - пише очільниця.
 
Чухрай запровадив акцію у соцмережах:
 
«2017_12_05 Доброго ранку. Луцьк! Не думаю, що Біма випустили. В контексі європейських цінностей потрібно звернутись у товариство захисту тварин у Європі, не думаю, що за це будуть додаткові бонуси. А ще інтересуюсь - хочу побачити скарги на Біма і особисто познайомитись і зробити публікацію з журналістами з цими "добрими" людьми. Думаю, що ви підтримаєте таку ідею?», - йдеться у дописі.
 
 
 
 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.