• 09.08.2017 11:26

Відомі українські музиканти, які відмовилися від м’яса

Відомі українські музиканти розповіли про життя та творчість без м’яса .The Village Україна разом з фестивалем веганської культури Kyiv Vegan Boom розпитав українських музикантів, як відмова від м’яса та інших продуктів тваринного походження вплинула на їхнє життя і творчість. Про це йдеться на сайті ]]>«Радіо Максимум»]]>.

Олександр Положинський («Тартак»/«Був’є») 

«Я завжди любив тварин. Мені важко було бачити їхні очі, коли їх везли на м'ясокомбінат повз наш будинок. У якийсь момент життя я зрозумів, що не хочу їсти м'ясо. Тоді ця тема не була модною і поширеною, тому я перебував у полоні певних стереотипів суспільства - таких, як «жити без м'яса неможливо» і «їсти без м'яса дорого». Та потім якось з'ясувалося, що жити без м'яса можна і це не так вже й дорого. Мені пощастило: так склалися обставини, що я потрапив у ситуацію, у якій не їв м'яса впродовж двох місяців. Це був експеримент, який мені сподобався і, мабуть, тому затягнувся вже на понад 20 років», – ділиться Сашко.

Саша Кольцова (вокалістка гурту «Крихітка»)

«Тварин шкода, звісно, а людей ще більше шкода. Вироблене в індустріальних умовах м'ясо – це м’ясо тварин, яких годують кормом, що містить бозна-що. Таке м'ясо не є тією їжею, яку можна вживати тричі на день, перед тим ще й засмаживши. Організм сам каже, що йому треба. Я не фанатик, тому вважаю, що раціон – це діалог. Треба будувати діалог з власним тілом, слухати його. Поки що років 15 обходжуся без м'яса – усі життєві показники в нормі», – наголошує Саша.

Dj Tapolsky

«Не їм м’яса вже 8 років. Ніколи особливо і раніше не любив, проте не задумувався про це. А потім задумався і припинив їсти. І почуваюсь чудово, бадьорість духу зашкалює», – зазначає Анатолій.

Katya Chilly 

«Мій свідомий шлях розпочався з інструментів голодування. Після першого 7-денного голодування я позбавилася всіх хронічних захворювань. Швидкість думки підвищилась, чистота сприйняття покращилася. Ще декілька речей мали на мене великий вплив: потік Крішни, просвітницькі лекції на основі священних писань та принципів ненасилля (ахімса), зустріч з Голтісом (ортодоксальний православний, автор методики «Зцілюючий імпульс»), зустріч з йогіном, що має парампару на передачу знання вживання повітря як їжі (Сатьяван, потік Шиви), лекціі Марви Оганян та Дмитра Лапшинова, народження дитини», – розповідає Катя.

Лефт (BRUTTO) 

«Веганом я став у 2008 році. До того я був вегетаріанцем тонну років, намагався купувати косметику та побутову хімію, яку не тестували на тваринах, і завжди сприймав веганство як наступний крок, який я колись зроблю. Одного дня я просто усвідомив, що стою на місці, викреслив залишки «невеганського» способу життя і пішов далі. Для мене це рішення ніколи не було пов’язано з раціоном. Це політичний вибір у світі злості, агресії та байдужості», – каже гітарист.

Анастасія Осипенко (НастяЗникає)

«Стала веганом 4 роки тому. Складно сказати, що стало конкретним поштовхом. Просто саме тоді всі причини випнулись назовні так, що більше не можна було їх ігнорувати. Відтоді живу з переконанням, що людині треба якомога менше втручатись у життєдіяльність тварин і треба потихеньку скидати із себе корону. Веганізм стосується не тільки їжі, звісно: якщо можна мінімізувати свій негативний вплив, то чому цього не зробити?» – зауважує Настя.

Mari Cheba 

«Я вже 1,5 роки не їм м’яса і не використовую речі та косметику, які тестували на тваринах. Це було внутрішнє бажання бути сучасною людиною, бути еко-свідомою. Це внутрішній потяг, адже я вже вивчала питання екологічного стану нашої планети. Якось на фестивалі я спробувала веганську їжу, і мені це сподобалося. Для мене перехід на інший раціон був легким, адже з дитинства не дуже м’ясоїдна була. Це просто була звичка, нав’язана суспільством», – стверджує Марі.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.