• 04.11.2017 18:10

Відома модель, яка знімалася у кліпі Tіматі, має волинське коріння

Лілія Боць — модель, яка брала участь у найвідоміших модних подіях та зйомках Мілана, Парижа, Токіо. 

 

Народилася Ліля в Гощі на Рівненщині, дитинство провела у бабусі в селі Біличі Іваничівського району, звідки родом її батько Микола Боць. В агентство моделей “Панна” дівчина прийшла, коли їй було 14 років, - пише ]]>Буг]]>.

 

Знімалась для обкладинок різноманітних модних журналів — “Marie Claire”, “Сезони моди”, “Топ-10”. Учасниця окремих показів відомих українські дизайнерів та постійна учасниця Ukrainian Fashion Week.

 

Лілія співпрацювала з модельєрами Андре Таном, Анісімовою, Лобановою, Зайцевою, RITO, Golez та ще кількома десятками дизайнерів.

 

Акторський дебют найуспішнішої рівненської моделі відбувся у кліпі DJ M.E.G. та TIMATІ на композицію Party Animal.

 

Вона – учасниця багатьох конкурсів краси та має багато різних титулів: “Королева України-2012”, Queen of Lise Charnel, “Королева телеглядацьких симпатій”, ІІ Віце-міс на Всеукраїнському конкурсі “Міс Студентство України” в Ужгороді та ІІ Віце-міс на міжнародному конкурсі “Міс Хан Шатир-2012” у столиці Казахстану Астані.

 

Також дівчина є учасницею світових показів мод телеканалу Fashion TV та на курортному острові Маврикій в Індійському океані.

 

Зараз Лілія Боць працює в Mapa Model Management – модельному агенстві у Лондоні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.