• 03.01.2018 10:08

Вечірні краєвиди оновленого скверу у Шацьку

Протягом останніх трьох місяців в Шацьку тривали роботи з реконструкції скверу ім. Тараса Шевченка. І, як відзвітував на сесії Шацької селищної ради Віталій Яльницький, заступник голови з питань виконавчого апарату ради, роботи на стадії завершення.

 

Фінальну стадію робіт відтермінували до березня, коли залишиться зробити дрібні роботи та озеленити територію, - пише ]]>Район.Шацьк]]>.

 

Тепер сквер майже не впізнати: новенька бруківка, великі ліхтарі, триметровий Шевченко замість непримітного погруддя, лавки та фонтан на дев'ять струменів привертають увагу кожного, хто проходить повз. Особливо гарно територія виглядає увечері, коли триметрового Шевченка освітлюють кілька десятків ліхтарів. Також у сквері планують встановити безкоштовний WI-FI.

 

Починання з реконструкції території підтримав благодійний фонд «Патріоти Волині». Там пообіцяли допомогти і допомогли. Варість робіт становить 2 мільйони 315 тисяч гривень. Ремонтні роботи виконує фірма КБМП «Орбіта-Рожище», яка через систему «Прозорро» й виграла оголошений тендер.

 

]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>]]>
 
]]>Таким був пам'ятник Шевченку]]>
Таким був пам'ятник Шевченку
 
]]>А так виглядав сквер до реконструкції]]>
А так виглядав сквер до реконструкції
 
]]>проект скверу]]>
Проект скверу
 

 

 

]]>]]>
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.