• 14.10.2017 14:14

«Вар’яти» у Луцьку: ТОП-7 жартів Владзьо

У середу, 11 жовтня, до обласного центру Волині завітали учасники першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти».

 

Відтак, у ТРЦ «ПортCity» відбулася автограф-сесія відомих Вар’ятів, на якій всі шанувальники популярного розважального телевізійного проекту мали унікальну можливість не лише познайомитися з ними, але й сфотографуватися та взяти автограф.

 

А після автограф-сесії у Волинському академічному театрі імені Т.Г. Шевченка, відбувся концерт, на якому хлопці зірвали шалені хвилі оплесків у залі.

 

Словом, пропонуємо вам декілька жартів із виступу «короля монологів» Владзьо

 

 

- В нас були інші батьки. Мій тато бив мене кожного дня і казав: «Ти мене будеш пам’ятати всьо життя». І тепер, коли мене хтось б’є – я згадую свого тата.

 

- Мій дід на бабу тільки подивився – вона вже знала, що робити. І так всьо життя: він на неї дивився, а вона всьо життя пахала.

 

- Колись, коли в клубі взяв дівку до танцю – всьо, значить, ти з нею зустрічаєшся. А зараз спиш з нею, живеш, і хрєн поймеш, що між вами.

 

- Коли був малий і по телевізору показували, як хтось цілується – то я тікав з хати, бо стидно з батьками таке дивитися. Зараз, коли таке показують – то малому хоть би шо, а я тікаю з хати, бо стидно з батьками так дивитися.

 

- Жінки не розуміють, якщо чоловік під час сексу стогне – то не завжди оргазм. То може корч за ногу схопив.

 

- Зараз молоді хлопці носять дуже вузькі штани, які всьо перетискають. А потім питаються, чом у них дівчини нема. Ти, одне з другим, подивися в чому козаки ходили.

 

- Дівчата, нащо ви носите ліфчики, якщо вони, принципі, вам непотрібні? Чи ви думаєте: «куплю гаманець, може гроші появляться»? 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.