• 23.09.2017 12:24

Вакарчук восени викладатиме в знаменитому Стенфорді

Соліст групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук цієї осені збирається зайнятися викладацькою діяльністю в знаменитому виші  Стенфордському університеті. Про це пише ]]>«Інформ-UA»]]>.

Зазначається, що це оголошення з’явилося на офіційному сайті Стенфордського центру з питань демократії, розвитку та утвердження верховенства права (CDDRL). Саме цей центр запросив Святослава Вакарчука як наукового співробітника, щоб той взяв участь в осінньому семестрі.

Повідомляється, що Вакарчук також братиме участь у програмі українських лідерів, яка створена в 2016 році. Під час свого перебування в США музикант дасть кілька лекцій про Україну.

Центр також зазначає, що крім музичної та благодійної діяльності, Вакарчук також займається наукою. Зокрема, у нього є звання доктора фізичних наук в Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що український гурт «Океан Ельзи» повідомила своїм шанувальникам, що відігравши три концерти, які відбудуться у вересні, музиканти беруть творчу відпустку на рік.

«Беремо концертну паузу на рік. Трошки віддихаєтеся після наших турів, потім подумаємо. Пісень багато нових, зрозуміло, що через деякий час новий альбом «Океану Ельзи» планується, в цьому я можу вас з упевненістю запевнити», – розповів Святослав під час прес-конференції в Харкові. Він додав, що поки про свої творчі плани під час «відпустки» «Океану Ельзи» ще не думав.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.