• 20.06.2017 19:31

В обласній дитячій лікарні не працює вся рентген-апаратура

В обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні припинила роботу вся рентген-апаратура та обладнання. Про це ]]>«Волинь24»]]> повідомили батьки травмованої дитини.

На сьогодні волинським дітям за необхідності ретнген доводиться робити за місцем проживання. Невідомо, яким чином лікарі можуть адекватно допомогти дітям у гострих та критичних станах, при травмах та нещасних випадках. Батькам працівники кабінету рентген-діагностики, що в травмпукнті обласної дитячої лікарні, відповідають, що апаратура поломана і радять звертатися у медичні заклади за місцем проживання.

Щоправда, на дверях кабінету – жодних повідомлень про зупинку роботи, як і про причини такої ситуації. З власних джерел стало відомо, що апаратура зупинена у зв'язку з простроченим терміном дії ліцензії Північно-західної інспекції ядерного регулювання України. Новопризначений керівник лікарні Сергій Ляшенко не спромігся своєчасно у травні продовжити термін дії ліцензії і вимушений зупинити роботу рентген-діагностичного кабінету.

За детальними коментарями з цього приводу журналісти «Волинь24» звернулися до Сергія Ляшенка, однак він відповів, що перебуває у відрядженні і зможе надати коментар тільки під час зустрічі у п’ятницю, 23-го червня. Заступник головного лікаря Людмила Гагаловська через постійну зайнятість не знайшла часу для розмови з журналістом.

Що цікаво, як стало відомо «Волинь24», наразі питання роботи рентген-обладнання, покращення якості обслуговування, надання медичних послуг та інші сучасні аспекти охорони здоров’я директор вивчає в ...«Буковелі», де триває четверта Літня Школа для управлінців «Трансформація системи охорони здоров’я: Східна Європа 2017».

Поки директор в чи-то відпочиває, чи-то працює в «Буковелі», а батьки ламають голови, куди ж везти своїх травмованих дітей, у самому травмпукнті – порожньо. Працівник кабінету рентген-діагностики підтвердила: апаратура не працює. Коли лікарня запрацює у звичному режимі, за її словами, завідувач відділення Геннадій Хомутинніков, зможе назвати тільки завтра.

Тим часом відомо: щодо дій Сергія Ляшенка відкрите кримінальне провадження за незаконне позбавлення волі людини, інформація про це внесена в ЄРДР.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.