• 28.08.2017 14:39

«Усі силачі – дуже добрі!» – Василь Вірастюк

Днями у Луцьку перебував двічі володар титулу «Найсильніша людина планети» Василь Вірастюк. І хоч часу поспілкуватися було обмаль, оскільки спортсмен у той час був головним суддею командного чемпіонату України зі стронгмену, все ж ]]>«Першому»]]> вдалося доступитися до українського богатиря. Виявилося, що за горою залізних м’язів причаївся добряк та справжній патріот.

– «Носити» звання найсильнішої людини світу важко?

– Я був найсильнішою людиною у 2004 та 2007 роках, щороку це звання виборює хтось інший, але то не стільки важко, як почесно… Про Україну говорять, а це вже добре. 

– А хіба окрім України є ще десь такі богатирі?!

– Будь-яка нація має сильних людей, але ви знаєте, яка головна особливість силачів? Вони усі дуже добрі!

– У чому Ваш секрет успіху, як головного богатиря країни?

– Успіх, і не лише у спорті, залежить від бажання, мотивації і титанічної щоденної праці над собою.

– Командні змагання зі стронгмену проводяться у Луцьку. Чому саме наше місто?

– Так склалися обставини, але насправді Луцьк – одне з небагатьох міст, де відбуваються такі змагання. Кожного року вони різняться складом команд, але щоразу їхня схожість – у градусі боротьби, яку відчуває кожен глядач.

– Змагання богатирів проводяться лише серед українських команд, але у складі учасників чути імена і польських стронгменів. Чому?

– Декілька українських спортсменів травмувалися напередодні і «підвели» свою команду, а знайти у короткі терміни чотирьох силачів важко, тому запросили в команди поляків… Це нормальна практика запрошувати навіть на відкриті чемпіонати іноземних спортсменів, тим самим підсилюючи внутрішню конкуренцію.

– Луцьк Вам подобається?

– На жаль, побачити ваше місто цього разу я не матиму часу, бо трохи сонний, а після змагань на мене знову чекає дорога. Але впевнений, що лучани, волиняни – приємні люди, яким би я хотів побажати економічної стабільності, добра, багатства і мирного неба.

Ірина КОСТЮК

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.