• 25.10.2017 16:42

Українське кіно презентують на міжнародному фестивалі в Лейпцигу

На фестивалі документального кіно в Лейпцигу, Німеччина, який відбудеться з 30 жовтня по 5 листопада, покажуть два українські фільми в офіційних програмах і проведуть презентацію українського документального кіно.

Як повідомляє кінофестиваль Docudays UA, 2 листопада в Лейпцигу відбудеться презентація «Ukrainian Docs», у межах якої представлять свіжий каталог українського документального кіно (з ним можна ознайомитися за посиланням). Представники фестивалю, які склали каталог, відзначають, що кількість документальних фільмів в Україні зросла, – пише ]]>LB.ua]]>.

«Кількість проектів зросла з 15 в минулому виданні до 28 в новому. Можна сміливо сказати, що документальне кіновиробництво набирає обертів», - вважає програмний координатор Docudays UA Вікторія Лещенко.

Цьогоріч у програмі DOK Leipzig представлено два українські фільми. Повнометражна картина Олександра Течинського «Дельта» візьме участь у конкурсній програмі «Наступні майстри», а короткий метр Світлани Шимко «Ленінопад» – у спеціальній програмі «Командири – Голови –Генеральні секретарі», яка присвячена тому, як відображено в кіно комуністичне минуле.

Крім того, український проект буде представлений в індустріальній секції: проект фільму Аліни Горлової і Максима Наконечного «Андрій Сулейман» бере участь у копродукційному маркеті.

Нагадаємо, минулого року на DOK Leipzig було представлено фільми «Рідні» Віталія Манського (знятий у копродукції з Україною), «Головна роль» Сергія Буковського та «Аустерліц» українського режисера Сергія Лозниці. Останній переміг в основному конкурсі кінофестивалю.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.