• 14.08.2017 13:00

Українська короткометражка стала найкращою на міжнародному фестивалі

Короткометражний фільм «Випуск 97» режисера Павла Острикова став найкращою картиною за версією Молодшого журі Міжнародного кінофестивалю в Локарно. Про це пише ]]>iPress.ua]]>

«Нервувались більше, ніж завжди, оскільки вперше на кінофестивалі такого рівня. Але глядачі відреагували на фільм чудово. Приємно було побачити після показу українську сім'ю, яка наразі живе у Швейцарії більше 10 років. У такі моменти розумієш, що перебуваючи за кордоном, хоч іноді хочеться повернутись додому, навіть за допомогою кіно», - повідомив режисер Остриков у Фейсбук.

Прем'єра «Випуск 97» відбулася в липні цього року на Одеському міжнародному кінофестивалі. Там стрічка була названа «Кращим українським короткометражним фільмом».

Картина розповідає історію зустрічі однокласників, які не бачилися 20 років. У центрі сюжету – дивакуватий Роман, який ремонтує телевізори та продає на ринку антени. Одного разу він зустрічає свою однокласницю, яку не бачив понад 20 років. І тепер він намагається не втратити її знову. За словами Острикова на створення сюжету його надихнув чоловік на вулиці.

«Я побачив на Подолі чоловіка, який продавав антени, і подумав, що він, напевно, відчуває себе дуже самотньо. Професія телемайстра, яку ми всі пам’ятаємо з дитинства, змінилася, стала непотрібною, як і люди, які не знайшли себе в новому світі», – каже він.

Продюсером фільму виступив Юрій Мінзянов, а головні ролі виконали Олександр Пожарський та Олеся Островська. Міжнародний кінофестиваль в Локарно вважається четвертим по важливості після Канн, Венеції та Берліну європейським кінофестивалем.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.