• 16.12.2016 10:21

У волинському селі «бадяжили» алкоголь

На Волині припинили діяльність підпільного цеху з виробництва горілчаного фальсифікату. Про це повідомили в ГУ ДФС у Волинській області.

Під час проведення операції «Акциз-2016» під чітким процесуальним керівництвом працівників прокуратури Волинської області припинили діяльність нелегального виробництва горілчаного сурогату. Незаконний цех для виготовлення фальсифікату житель одного з сіл Волині облаштував у своєму гаражному приміщенні.

Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювався в неприйнятних санітарних умовах, співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області документально зафіксували, коли на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду провели обшук гаражного приміщення.

Окрім того, під час обшук правоохоронці застали на «гарячому» двох чоловіків та жінку, котрі забезпечували процедуру виробництва оковитої. Співробітники податкової міліції з’ясували, що серед зловмисників – організатор та керівник незаконного бізнесу.

Отож, правоохоронці вилучили 247 пляшок готової горілчаної продукції під виглядом відомих торгових марок вартістю 32 тисячі гривень, рідину з характерним запахом спирту, яку використовували при виробництві фальсифікованої горілки в кількості 185 літрів загальною вартістю вісімнадцять тисяч гривень, понад сто марок акцизного податку з очевидними ознаками підробки, порожні скляні пляшки, корки, пластикову тару, шланги, лійки, які використовували під час здійснення протиправної діяльності.

На цей час вирішують питання про призначення судових експертиз, а підакцизну продукцію, вартістю п’ятдесят тисяч гривень вилучили.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.