• 13.10.2016 13:50

У волинському санаторії вилучили безакцизну медовуху

Під час відпрацювання інформації, яку озвучили під час сесійного засідання Волинської обласної ради 12 жовтня про факти безліцензійної реалізації алкогольних напоїв на території санаторію «Пролісок» фахівці Головного управління ДФС у Волинські області та співробітники оперативного управління ГУ ДФС в області здійснили комплекс передбачених чинним законодавством заходів. Про це інформує відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в області та оперативники ГУ ДФС в області провели перевірку продовольчого магазину, який знаходиться на території санаторію матері і дитини «Пролісок».

Як з’ясували волинські фіскали, в продовольчому магазині, який у санаторію «Пролісок» орендує приватний підприємець, під виглядом медових настоянок реалізовувалася алкогольна продукція без марок акцизного податку встановленого зразка. Враховуючи очевидне порушення закону, наявні на час перевірки в магазині 54 пляшки алкогольної продукції вилучено.

Як наголошують в ГУ ДФС у Волинській області, приватний підприємець, котра орендує магазин на території санаторію «Пролісок», у своїх статутних документах передбачила основним видом діяльності торгівлю продуктами, а от ліцензії на реалізацію алкогольної чи тютюнової продукції приватний підприємець не придбала, чим порушила закон.

Тим часом, співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області достеменно з’ясували, що вилучені у приватного підприємця медові настоянки виготовлялися та реалізовувалися на території Волині жителем Луцька у торговому об’єкті «Медова Хата». Власне, на місці реалізації цієї продукції співробітники податкової міліції Волині припинили факт незаконної торгівлі підакцизною продукції та вилучили з обігу партію медових настоянок.

В обох випадках волинські фіскали готують зібрані матеріали для їх розгляду судом. Водночас, в ході перевірки ресторану санаторію матері і дитини «Пролісок» фактів безліцензійної торгівлі алкогольною продукцією не встановлено – заклад має відповідну ліцензію і реєстратор розрахункових операцій. Перевіривши касову дисципліну ресторану, волинські фіскали виявили 4 порушення.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.