• 17.09.2017 17:27

У Володимирі стартував гастрономічний фестиваль

У Володимирі-Волинському триває фестиваль “Смаковиця по-володимирськи”.

Цьогоріч, в неділю 17-го вересня в парку “Слов’янському” зібралися мешканці міста аби посвяткувати та почастувати ласощами, - пише ]]>БУГ]]>.

 

Офіційно фестиваль стартував об 12-й годині. Відвідувачам відразу ж пропонували поласувати шашликом, варениками, кулішом та багато інших наїдків.

 

Окрім цього на фестивалі можна придбати медовуху та інші продукти з меду. Також відвідувачам смаковиці пропонували загадковий чай “Натхнення” та як переконували організатори, якщо правильно його зварити, то можна придумати досить багато креативних ідей.

 

Ще однією особливістю “Смаковиці по-володимирськи” стала значна кількість фотозон на осінню тематику. Так, всі охочі могли фотографуватися на фоні ажурних арок, або ж осінньої тематики.

 

На сцені виступали дитячі колективи, аматорський театр, танцювальні колективи, солісти агротехнічного коледжу, фольклорні колективи. А на вечір організатори приготували оркестрове шоу “Марш до страви” та виступ нововолинського гурту “Цвях”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.