• 13.02.2017 20:04

У січні луцькі спрощенці сплатили до бюджетів понад чотирнадцять мільйонів податків

За перший місяць 2017 року платники податків, що перебувають на обліку у Луцькій ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області та які обрали спрощену систему оподаткування, спрямували до місцевих бюджетів 14,1 мільйона гривень єдиного податку. Про це інформує відділ організації роботи Луцької ОДПІ.

За словами начальника Луцької ОДПІ Світлани Сави, це на 6,4 мільйона гривень більше в порівнянні з січнем 2016 року. Щодо структури перерахованого до місцевих скарбниць єдиного податку, то внесок громадян-підприємців становить 11,1 мільйона гривень. Решту коштів сплатили юридичні особи-спрощенці.

Світлана Сава наголошує, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Отож, перераховуючи його своєчасно та у повному обсязі, суб’єкти господарювання-спрощенці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку і благоустрою своєї місцевої громади.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.