• 25.02.2018 13:14

У ПортCity стартував благодійний ярмарок

Волонтерський рух «Меценати для солдата» спільно з торгово-розважальним центром ПортCity організували ярмарок виробів ручної роботи.

 

 

Придбати оригінальні речі можна протягом 24 та 25 лютого на першому поверсі ТРЦ. Традиційно у ПортCity відбувається благодійний ярмарок на підтримку дітей Небесного легіону. Цікаво, що за словами ініціаторів заходу – волонтерського руху «Меценати для солдата» чимало виробів робили вдови загиблих та діти.

 

Чимало й волонтерських робіт. Долучилися до хорошої акції й майстри. Тож на першому поверсі ПортCity чималий ярмарок, де можна придбати подарунки й сувеніри, навіть до свята весни.

 

Так, чимало цікавих прикрас на волосся, як для малечі, так і для дорослих. Окрім того, оригінальні свічки, жіночі прикраси.

 

Вперше до Луцька приїхали майстри, які шиють шапки з оригінальними принтами. Кожен може знайти щось для себе, чи друзів. Ярмарок триватиме протягом вихідних, 24 та 25 лютого.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.