• 25.09.2017 09:04

У місті на Волині хочуть встановити велетенську парасолю

У Володимирі-Волинському біля культурно-мистецького центру хочуть облаштувати креативний простір «Парасоля». Про це пише ]]>«Район.Володимир-Волинський»]]>.

Проект поданий в рамках «Бюджету участі» – процесу, який надає можливість кожному мешканцю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення життя міста.

 

Автор проекту креативний простір «Парасоля» Ірина Вечаря пояснює, що він направлений на створення сучасного, інноваційного, комунікаційного, інтерактивного, креативного арт-простору. Простір являє собою встановлення гігантської парасольки з трьома сучасними лавками, на основі парасолі вмонтовано 4 USB-порти для підзарядки телефонів та гаджетів, також проведено Wi-Fi.

 

Орієнтовна вартість проекту 95 тисяч гривень. Місце розташування - прилегла територія біля КМЦ по вулиці Князя Василька, 4. Автор проекту переконана, що це надасть змогу згуртовувати людей для проведення різнопланових неформальних зустрічей, фотосушок, арт-вечорів, що будуть поштовхом до самовдосконалення, натхнення та реалізації кожногоми хочемо просувати культуру креативної комунікації, здорового способу життя, інтенсивного обміну та втілення ідей суспільних ініціатив. Нагадаємо, будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.