• 11.10.2017 16:20

У Луцьку з’явився новий гурт

Мікаел народився у вірменському місті Спітак, але ще в дитинстві переїхав із сім’єю до Луцька, де й навчався грі. Піаніст розповідає, що з ранніх років долучався до світу класики, яку мама часто вмикала йому перед сном. Ще з того часу він хотів пов’язати своє життя з музикою. Про це пише газета ]]>Волинь-нова]]>.

 

Свого часу грав в одному з київських гуртів, але згодом повернувся до Луцька. Тут став навчатися вокалу у Галини Конах, а потім і співпрацювати з нею. Зізнається, у планах – поєднувати гру і вокал.

Наразі ж Мікаел є учасником двох луцьких гуртів: перший – «Carlos Bandos» – джазовий, уже добре відомий місцевому загалу, другий – новостворений – працює у жанрі інді-рок. Щодо останнього піаніст розповідає: «Туди мене запросив мій друг Андрій Маслічук, який пише слова і музику для гурту. Фактично він і є його засновником. Назву ми придумували досить довго, врешті-решт зупинилися на варіанті «Зворотний зв’язок».  Хочемо записати альбом, думаю, за місяців 4–5 нам це вдасться. Працюємо ми в жанрі інді-рок, сподіваюся, наша творчість стане до вподоби слухачам».

Більше про гурти, а також про здобутки і плани Мікаела Гюлазяна – у відео.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.