• 15.11.2016 09:00

У Луцьку покажуть картини відомого абстракціоніста

У Луцьку відкривається виставка Петра Лебединця. 18 листопада в Галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» відбудеться відкриття виставки «Петро Лебединець: колір як нескінченність». Про це інформують організатори.

Автор величезного доробку станкового малярства. Мінливий, проникливий, вражаючий, глибокий… Що може бути більш багатомовним, аніж колір..? Його природа пов’язана із вічністю. Його суть – метафізична. Силі можливостей кольору немає завершення. Про це і не тільки виставка творів Петра Лебединця у Галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра». Адже саме цьому українському художнику вдається опановувати колористичною плоттю фарб, проникаючи у найтонші вібрації душі. Початок – о 17.00 годині. Вхід вільний.

Довідково:

Петро Лебединець – художник-абстракціоніст. Він зводить колір в абсолют і звільняє його від форми і сюжету. Картинам притаманні широкі мазки, рельєфна фактура. Кольори нашаровуються, підсвічують один одного на полотні. Роботи одночасно делікатні і темпераментні, таємничі і правдиві. Їх зміст глибоко інтуїтивний, а композиція точна і раціональна.

Петро Лебединець народився у 1956 році в місті Мелітополь, Україна. З 19781984 навчався у Київському державному художньому інституті. З 1990 року Член Національної Спілки художників України. У 1996 році отримав почесний приз на Міжнародній виставці «Сучасне мистецтво» у Ніцці. Отримав почесний приз «Художник року» на Міжнародному арт-фестивалі у Києві в 1997 році та почесну грамоту учасника Арт-фестивалю мистецтв «Наша Спадщина», Метрополітен Музей та Національний Арт Клуб, Нью-Йорк.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.