• 22.11.2017 14:56

У Луцьку відбудеться премія «Люди Року-2017. Волинь»

15 грудня у Луцьку відбудеться Ювілейна головна патріотична подія – Премія «Люди Року-2017. Волинь» в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».

 

 

Захід нестиме патріотичний характер. Головна мета події – відзначити людей, які своєю повсякденною працею допомагають нашій країні повернути мир та економічну стабільність, - повідомили організатори.

 

Тема цьогорічної події: «Творимо історію сьогодні». Лауреати Премії – це люди, які творять новітню історію Волинської області, працюють на її позитивний імідж та авторитет.

 

"Люди творять сучасне і майбутнє нашої області й варті того, щоб їхні досягнення були зразком для інших, а особливо для молодого підростаючого покоління. Україна повинна знати своїх героїв, відтак відбудеться почесне нагородження волонтерів, громадських діячів та героїв АТО. В цілому на події буде нагородження людей, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя нашого краю та України", - зазначили організатори.

 

У рамках заходу традиційно відбудеться благодійна акція «Бог у серцях». Зібрані кошти будуть виділені на лікування дитини, яка потребує допомоги. Варто відзначити, що в цьому році на ювілейній головній події року усі учасники благодійної акції отримають можливість отримати цінний подарунок.

 

Вибір претендентів на перемогу в обласній Премії «Люди року-2017. Волинь» формується двома шляхами: згідно опитувань незалежних експертів та поданих заявок. Протягом 2017-го року оргкомітет Премії проводить соцопитування серед представників експертної галузевої комісії, у складі якої – керівники департаментів різних професійних сфер, науковці, громадські діячі, журналісти, політичні аналітики, відомі не лише на Волині, а й в Україні. Кожен експерт надає відповіді на відкриті питання за професійними напрямками/номінаціями. В оргкомітеті наразі триває процес обробки зібраної та отриманої інформації.

 

Оргкомітет наголошує, що надати інформацію про себе, чи людей, достойних звання «Людини року-2017» може кожен. Для цього потрібно до 1 грудня заповнити форму заявки, наведену нижче, скопіювати її та надіслати на е-mail: [email protected] або на поштову адресу: м.Луцьк, проcп. Волі50/45

 

 

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ПРЕМІЇ «ЛЮДИ РОКУ-2017. Волинь» (Заповніть поля)

Номінація ___________________________________

Прізвище, ім’я, по батькові__________________________________

Спеціалізація/ підприємство _______________________________________

Позиціонування на ринку/ час роботи_________________________________

Внесок у розвиток економічного, духовного та патріотичного життя Волині й України в цілому__________________________________________________________

Адреса, контактний телефон __________________________________

Довідки за тел.: Луцьк (0332) 297529, Київ (044) 360 40 25

 

Оргкомітет запрошує охочих виступити партнерами Премії «Люди року».

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.