• 30.09.2017 12:39

У Луцьку стартував «Ярмарок Любарта». ФОТО

У  суботу, 30 вересня, в стінах Луцького замку стартував фестиваль «Ярмарок Любарта».

На заході традиційно діє Food-зона, а ось генеральними партнерами фестивалю є луцький пивний завод «Zeman» та грузинська пекарня «Сулі Гулі». Ведучий дійства охоче проводить розіграші хмільного напою. Прибули на ярмарок і представники інших міст, а відтак, свою чесно виборену літру пива забрали жителі Вінниці, Києва та міста Львів.


Тут лучани та гості міста мають змогу посмакувати українськими стравами, бо на території замку у великих казанках варять куліш та борщ. До слова, порція куліша вартує 25 гривень, а ось борщ обійдеться відвідувачам у 20 гривень.

Для малечі працює «Сandy бар» та діє чотири дитячих зони: від художніх студій «OLE-ART», «Вулик», «GalaDay» та Академії Успіху «Jonnnik`sAcademyOfSuccess».

 

Варто відзначити й незамінних на ярмарку луцьких майстрів, які представили свою продукцію на території Луцького замку.

 

Прикрашають усе це дійство три фотозони. Представники мережі магазинів «У Наталі» приготували для містян весільну територію для фотографування, торгова марка «RikDom» - казкову, а український handmade «Руда борода» - історичну фотозону.

Представники ТМ «Тигрес» підготували для дітей цікаві розваги-конкурси, а відтак малеча мала змогу поборотися за м’який подарунок від луцького виробника. До того ж, «Тигрес» з модельною школою «GraceModelHouse» приготували презентацію колекції «ТигресbyAndreTan».

 

Жінки ж мають змогу насолодитися перевтіленням від стиліста-візажиста Наталі Сержантової та взяти участь у розіграші подарунків від ювелірного дому «ВАШ ювелір».

 

Підготувала Анастасія КАЧИНА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.