• 12.08.2017 16:09

У Луцьку стартував сімейний фестиваль «Family Weekend»

Багаторазовим розрізанням стрічки та парадом волонтерів та аніматорів у Луцьку стартував сімейний фестиваль «Family Weekend». Під час свята планують зібрати півмільйона гривень на покупку кювеза для недоношених новонароджених діток у Луцький клінічний пологовий будинок, на який потрібно майже півмільйона гривень. Фестиваль, тематикою якого є «Валіза на колесах», триватиме 12–13 серпня у Центральному парку міста. Про це пише ]]>«ВолиньІнфо»]]>.

Організатор фестивалю Юлія Дейнека розповіла, що свято організували заради дітей:

«Ми створювали це свято для вас, а головне – для ваших дітей і майбутніх дітей, які ще колись можуть у вас народитися, тому що дітки народжуються настільки безпорадними і надзвичайно потребують нашої опіки та піклування. Саме для цього ми створили цілий проект, який у чотирьох містах України буде підтримувати акцію «Family Weekend». На цій акції ми будемо збирати кошти для покупки кювеза для недоношених новонароджених».

]]>]]>

Фестиваль відкрили парадом волонтерів та аніматорів, а тоді – перерізали стрічку. Її вирішили перерізати цілою командою – кожен на сцені перерізав стрічку.                     

]]>]]>

«Ми не хочемо просити гроші і стояти із протягнутою рукою або скринькою, отож упродовж цих двох днів будемо активно їх заробляти», – наголосила Юлія Дейнека.

На фестивалі буде багато різноманітних акцій, флешмобів, вечірок тощо.

]]>]]>]]>]]>]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.