• 10.03.2017 09:50

У Луцьку стартувала благодійна акція «Серце до серця»

У річницю дня народження Тараса Шевченка, Зеленько Наталія, разом із волонтерами організувала старт XII акції «Серце до серця» під назвою «Я хочу бачити життя». Про це інформують організатори.

Під час заходу читали поезію студенти, діти з Палацу учнівської молоді, учасники творчого об`єднання «Луцька солянка», виступали музичні гурти «Шанс – Musik», «Тwice a week», ансамбль «Акорди ночі».

Також під час дійства лучани у голос прочитали вірш Тараса Шевченка у рамках флешмобу «Global Shevchenko», присвяченого дню народження Кобзаря. Біля погруддя Лесі Українки та пам`ятника вищезгаданого письменника встановили скриньки, які стоятимуть там у будні дні з 8:30 до 15:00 впродовж всього періоду акції, а саме з 9 березня по 9 квітня.

Кожен може допомогти зберегти зір маленьким дітям. Потрібно прийти до пам`ятників, які розташовані біля корпусів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та пожертвувати кошти на благодійність. Біля скриньок чергуватимуть волонтери.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 1

Віталік, 09 Серпень, 23:20
Наташа умнічка
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.