• 25.11.2014 14:17

У Луцьку розповіли про наміри ліквідувати інтернати

Інтернати не готують дітей до дорослого життя, тож доцільніше шукати альтернативу таким закладам. 25 листопада в Луцьку презентували громадянську кампанію «Відкриваємо двері дітям», яка реалізовується у дванадцяти країнах Європи.

Детальніше про громадську кампанію розповіла представник міжнародної благодійної організації «Надія і житло для дітей» Катерина Чельцова. За її словами, «двері відкривають дітям» у дванадцяти країнах Європи, зокрема й в Україні.

Суть її полягає в тому, щоб знайти альтернативу інтернатам. Адже вважають, що такі заклади ламають життя дітей. Лише 10% вихованців інтегруються в суспільство. І це не дивно, адже система побудована так, що у дітей розписаний день, їх усім забезпечують. І коли той період завершується, молоді люди лишаються сам на сам зі своїми проблемами.

Тому і виникає потреба в пошуку альтернативи інтернатам. Йдеться про запровадження системи, яка шукатиме можливості, аби дітей або повертати у сім’ї, або шукати для них нових близьких людей, які готові будуть їх взяти під опіку.

Кінцева ціль кампанії «Відкриваємо двері дітям» – щоб у 2035 році зачинити двері останнього інтернату. «Йдеться не про те, щоб просто закрити інтернати, а лишити послуги, які підтримують сім’ю», – зазначила Катерина Чельцова.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.