• 25.07.2017 11:07

У Луцьку продають один із найбільших торгових центрів

Торговий центр «Ювант», що біля Завокзального ринку у Луцьку, виставили на продаж. Оголошення з таким змістом з’явилося на cайті DOM.RIA наприкінці червня 2017 року, – пише ]]>«Волинь24»]]>.

Торгові площі на 12,5 тисяч м2 оцінили в 2,3 мільйона доларів або понад 60 мільйонів гривень. Інформацію про продаж приміщення в коментарі «Волинь24» підтвердив його власник Василь Токарський. Підприємець наголосив, що на продаж виставили не всю будівлю, а лише ті площі, які належать його фірмі. Мовляв, на частину приміщення мають право власності й інші бізнесмени.

«Ми продаємо те, що нашій фірмі належить. Це частина торгових площ, частина підсобних приміщень. Все, на що в нас є державні акти». Коментуючи причину продажу, Василь Токарський каже: «Це бізнес. Просто не хочеться більше цим займатися».

На сьогодні, зі слів підприємця, йдуть переговори: приміщенням зацікавилися, і люди з-за кордону, і підприємці з Києва.

«Поки ведемо переговори. Це не спішно. Ніхто нікуди не їде. Якщо дадуть ціну ту, яку хочемо – без всяких питань продаємо», – зазначає власник торгового центру.

Довідково:

Василь Токарський є власником приватної фірми «Скорпіон-Сервіс» зі статутним капіталом 4,5 мільйона гривень. Саме цій фірмі належить земельна ділянка на вулиці Карпенка-Карого площею майже 1,2 гектара, де, власне, і розміщений торговий центр.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.