• 09.08.2017 19:33

У Луцьку презентували яскраву емоційну виставку.ФОТО

У Луцьку, 9 серпня, волинська художниця Юлія Гетьман презентувала персональну виставку картин.Урочисте відкриття 15-ої персональної виставки Юлії Гетьман відбулося у Арт-галереї центрального універмагу міста Луцька.

Привітати мисткиню прийшли її рідні, колеги та друзі. Відтак, відома у Луцьку майстриня-художниця Ірина Робак розповідає, що увійшовши в зал галереї, вся увага акцентується на тонах кольорів, які у свої роботах використала пані Гетьман.

 

«Мені дуже подобається творчість Юлії. Варто сказати, що, споглядаючи на картини художниці, відразу видно той внутрішній світ та глибину душі, якою володіє авторка картин», - додає Ірина.

 

Варто відзначити, що виставка немає спільної тематики, втім композиційно роботи підібрані так, ніби художниця малювала їх для презентації однієї тематичної виставки.На стінах арт-галереї універмагу розмістили 45 робіт луцької майстрині, деякі з них виконані ще у 2008 році. Сама ж художниця зазначає, що перші роботи були більш реалістичніші, а останні мають відверто романтичний та абстрагований настрій.«Для кожного художника виставка – це свято. Як народження дитини у сім’ї, так і для творчої людини демонстрація її діяльності», - розповідає Юлія.

Є й роботи, написані під час Революції Гідності – це картина із назвою «Світло завтрашнього дня».

 

Юлія Гетьман розповідає, що художники спочатку малюють картину в голові, а пізніше вже на полотні. Незамінним творчим та ідейним атрибутом волинської художниці є емоції.

Підготувала Анастасія КАЧИНА

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.