• 31.10.2016 16:40

У Луцьку поліцейським-АТОвцям хочуть збудувати квартири

У Луцьку на земельній ділянці, якою користується поліція, планують збудувати багатоповерхівку. Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, ЖКГ, екології та енергозбереження 31 жовтня. 

Начальник управління містобудування та архітектури Леонід Герасимюк розповів, що Головне управління Національної поліції просить збільшити кількість поверхів у запланованому будівництві на вулиці Глушець. Відповідне звернення надійшло в управління капітального будівництва. Але в Генеральному плані передбачена забудова до чотирьох поверхів.

Тож для того, аби змінити поверховість треба внести зміни до плану детального зонування території. Ці зміни розробляє проектна організація, а затверджує – виконавчий комітет. Тож замість 4-поверхового будинку на ділянці, що перебуває у користуванні поліції, хочуть збудувати 10-поверхівку.

«Таким чином хочуть забезпечити сім’ї загиблих, учасників АТО. Виконком дозволив розробити детальний план з врахуванням їхній побажань. В принципі, воно відповідає Генплану», – розповів Герасимюк.

Він також додав, що питання вже розглядали на громадських слуханнях і його винесли на містобудівну раду, де воно отримало схвалення.

Зрештою ж, члени депутатської комісії вирішили не рекомендувати виконавчому комітету затверджувати вказаний план території, оскільки він суперечить Генплану і плану зонування території. До питання пообіцяли повернутися, коли вирішать проблему автомобільної розв’язки поблизу сусідньої ділянки.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.