• 20.02.2015 13:21

У Луцьку пенсіонерам допоможуть реалізувати свої інтереси, на які не вистачало часу

У Луцьку створили на базі Волинського інституту економіки та менеджменту Центр освіти третього віку. Його презентація та круглий стіл на цю тему відбувся на базі навчального закладу 20 лютого.

Людей старшого віку у Луцьку навчатимуть у рамках проекту Європейського Союзу. Суть полягає в тому, що коли люди виходять на пенсію, то це психологічно важко для них. Натомість вони можуть реалізувати свої інтереси, на що у них не вистачало часу. Тож на навчання в університеті третього віку запрошують людей від п’ятдесяти років. Нині триває набір. Навчання ж розпочнеться у вересні поточного року.

Завідувач відділу міжнародного співробітництва та проектної роботи Анна Кухаренко зазначила, що не потрібно здавати ніяких вступних екзаменів. Навчання також безкоштовне. Єдине, думають ввести символічну плату, бо, як показує практика, люди ставляться невідповідально до тих речей, за які не платять.

Натомість буде можливість купувати печиво та чай для учасників Курси організують різних напрямів. Це є інформаційні технології, вивчення англійської мови, правових норм, інтернет-банкінгу. Планують, що один курс матиме 30-40 годин. Одна людина може відвідувати їх кілька одночасно.

Також студенти університету третього віку не будуть пасивними слухачами, їх залучатимуть до викладання.

«Якщо, наприклад, людина вивчає англійську мову, в іншому вона викладатиме в’язання», - пояснила Анна Кухаренко. Навчання, швидше за все, відбуватиметься на вихідних по кілька годин. Оцінок не буде, але по звершенні курсів видаватимуть сертифікати.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.