• 20.07.2017 19:31

У Луцьку невідомі напали на активістів, які збирають підписи за відкликання «тушок»

Напали на активістів, які збирають в обласному центрі Волині підписи за відкликання п’ятьох депутатів міської ради. Про це йдеться на сторінці громадської ініціативи ]]>«Депутати на вихід»]]> у Фейсбук. 

«30 хвилин тому молодий тітушка підійшов до нашого намету по збору підписів по відкликанню депутатів біля зупинки громадського транспорту напроти «Гостинця», кинув в наших активістів два презервативи з фарбою та втік. На щастя, презервативи виявилися міцними та не розірвалися. Ніхто з активістів не постраждав», – йдеться у дописі.

«Ми хотіли б закликати «відкликанців» утриматися від подальшої ескалації біля наших наметів, але вже очевидно, що це не буди мати результату, бо вже очевидно, що совісті та гідності в них нема. До речі, дуже символічно, що для нападу були використані саме … ган**ни», – пишуть активісти.

Нагадаємо, у Луцьку створили ініціативну групу, учасники якої працюють над відкликанням п'ятірки міських обранців - Євгенія Ткачука, Олександра Козлюка, Сергія Були, Костянтина Петрочука та Аркадія Соломатіна. Їх можуть позбавити мандатів уже за два місяці.

А з 14 липня в місті стоять 4 намети, в яких здійснюють збір підписів за відкликання. Від першого дня активісти, які збирають підписи, перебувають під тиском групи прихильників депутатів-"відкликанців", зокрема отримують погрози.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.