• 09.10.2014 17:22

У Луцьку недобросовісним споживачам не дає забути про борг за послуги водопостачання «Автодозвін»

Одним із основних проблемних питань на КП «Луцькводоканал» залишається низький рівень платежів за послуги водопостачання та водовідведення населенням міста. Про це йдеться на ]]>сайті]]> мерії.
 
Стабільне функціонування підприємства та безперебійне надання якісних послуг можливо лише за умови своєчасної оплати та стабільного надходження коштів у повному обсязі від споживачів водоканалу.
 
Річ у тім, що саме населення є основним споживачем підприємства та становить 86% у структурі споживання послуг водопостачання та водовідведення. Станом на 1 жовтня загальна заборгованість населення Луцька та району за спожиті послуги становить майже 5,5 мільйона гривень.
 
Відділ збуту комунального підприємства «Луцькводоканал» веде постійну роботу з боржниками по стягненню заборгованості. Одним із напрямків такої роботи стало впровадження на підприємстві системи автодозвону.
 
Нагадаємо, що з 7 серпня в тестовому режимі запрацювала автоматизована система інформування населення про заборгованість «Call Center DTR». Це спеціальна програма, яка дозволяє телефонувати споживачам та нагадувати про необхідність погасити заборгованість. Автоінформатор автоматично набирає номер телефону, чекає доки піднімуть трубку та видає повідомлення кожному боржнику. Автодозвін здійснюється до боржників, які мають заборгованість понад 100 гривень та тих, хто має поточну заборгованість (від 1 місяця). Важливо, щоб людина прослухала повідомлення до кінця, тому що кинувши трубку під час сповіщення, система знову включить споживача до переліку тих, кому ще потрібно дзвонити.
 
Телефонні дзвінки здійснюються в робочі дні з 18.00 до 21.00, у вихідні – з 9.00  до 20.00.
 
Уже два місяці як на підприємстві працює система «Автодозвін». Про досягнуті результати розповів начальник відділу збуту Віктор Цвяк: «Перший місяць система працювала в тестовому режимі. Нами було опрацьовано певні недоліки, які виникали в роботі «Автодозвону» (зокрема неправильні номери телефонів, невідповідність стану заборгованості споживача реальним цифрам тощо). І лише у вересні, шляхом проб та помилок нам вдалося їх усунути і система запрацювала більш чітко. Принаймні зараз я можу сказати, що телефонне нагадування значно ефективніше за письмове».
 
Так, за результатами роботи системи автодозвону за вересень споживачі розраховуються за спожиті послуги водопостачання та водовідведення за декілька днів чи навіть наступного дня після дзвінка – на суму 26,8 тисячі гривень надали квитанцій про оплату у відділ збуту після отримання повідомлення по телефону.
 
«Також ще раз хочу наголосити на тому, що  якщо споживач під час автодозвону не дослухав повідомлення до кінця й кинув трубку, система знову включить його до переліку споживачів «на попередження», причому поставить не в кінці, а на початку списку. В цьому мали можливість переконатись 84 боржники, які кинули трубку під час розмови. І так буде до тих пір, поки повідомлення не буде прослухане до кінця. Або в кінцевому рахунку не буде погашений борг. Лише в такому випадку боржника перестануть турбувати телефонні дзвінки. Сподіваємося, що введення «Call Center DTR» не дасть недобросовісним споживачам забути про свій борг та надалі буде покращувати платіжну дисципліну споживачів», – зазначає Віктор Цвяк.
 
 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.