• 15.12.2016 10:08

У Луцьку «накрили» павільйон з елітним фальсифікатом

На підставі інформації громадської організації «Правління правоохоронних та контролюючих структур України» співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області зібрали матеріали, які стали підставою для проведення результативної фактичної перевірки та вилучення сурогатного алкоголю з незаконного обігу. Про це інформує прес-служба волинських податківців.

Зокрема, отримавши письмове звернення від представників громадської організації з детальним описом та фото-підтвердженням нелегальної реалізації алкогольної продукції в одному з торгових павільйонів на території «Північного ринку» в місті Луцьк, співробітники відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області отримали законні підстави для фактичної перевірки.

Власне, під час контрольно-перевірочних заходів встановлено та підтверджено факт зберігання та реалізації елітних алкогольних напоїв іноземного виробництва в кількості 470 літрів орієнтовною вартістю 120 тисяч гривень.

За результатами перевірки співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області вилучили підакцизну продукцію, склали адміністративний протокол. Відтак, на підприємця, котрий свідомо ігнорував вимоги чинного законодавства, очікує штраф від 850 до 3400 гривень з конфіскацією підакцизних товарів.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.