• 13.08.2015 09:24

У Луцьку молодь із Європи обговорювала питання миру

У Луцьк прибула молодь із 14 країн Європи, щоб взяти участь у Національній відбірковій сесії Європейського молодіжного парламенту. Відкриття заходу відбулося в Палаці культури 12 серпня.

«Європейський молодіжний парламент» мотивує молодих українців бути більш свідомими, справді працювати в рамках європейських цінностей, європейської філософії життя. Коли працюєш над глобальними питаннями, наприклад над темою миру, починаєш розуміти свою роль у суспільстві», – розповідає представниця оргкомітету Софія Пилипюк.

Національна відбіркова сесія відбувається раз на рік. Головна тема цьогорічної сесії – мир. У кінці п'ятиденного перебування в Луцьку молодь у складі кількох комітетів представить власні резолюції на генеральній асамблеї. Обговорення в комітетах відбуватимуться в Луцькій спеціалізованій школі № 1. За час дискусій троє членів журі виберуть учасників української делегації, які достойні відвідати Міжнародні сесії.

«Перед вами не буде м’якого килиму в житті, буде багато труднощів. Але ви молоді люди і ви можете змінити щось в наших головах. Слово «проблема» заборонене у нашій школі. Ми маємо слово «завдання». Коли ти маєш проблему, ти можеш нічого не робити. Але коли у тебе є завдання чи ціль, тоді можна змінювати щось на краще. Зараз ви будете мати ідеї, а завтра ви будете знати, як їх використовувати», – зазначив директор Луцької спеціалізованої школи № 1 Андрій Киця.

Спонсором цьогорічної Національної відбіркової сесії став німецький Фонд Конрада Аденауера, а президентом – швейцарка Нора Аденауер. Перед офіційним відкриттям сесії, дівчина дала учасникам декілька порад, серед яких – не вішати ярликів один на одного, бути відважними та добрими, ставити питання та інші.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.