• 19.09.2017 15:55

У лісі на Волині знайшли гриба-мутанта

У лісі на Любешівщині чоловік знайшов білого гриба, в якого на шапці виросло ще два боровички. Про це написав на своїй сторінці в ]]>Фейсбуці]]> Петро Кравчук.

«Доводилося бачити різні грибні дивовижі. Але ось таке, щоб у парочки білих грибів на шапці виросла ще одна величенька двійка боровичків – побачив уперше!» - йдеться в дописі.

Знайшов такого дивного гриба Леонід Михалик з села Великий Курінь Любешівського району. Почищені вони заважили 320 грамів.

Дружина грибника Людмила Павлівна розповіла, що чоловік з щастям по гриби ходить, і з щастям рибу ловить.

«У ліс іде ще затемна, щоб встигнути на роботу, бо ж працює у хлібопекарні. Він наперед знає, де ростуть гриби. Якось відразу після одруження, коли вперше пішла з ним по гриби, чоловік говорить мені, іди он під ту березу, там має бути гриб. Я пішла – і справді знайшла гарного білого гриба. Це мене так здивувало, адже я шукаю гриби, а мій милий наперед знає, де їх зрізати. Тож про нього справедливо кажуть односельці, що не Михалик гриби збирає, а гриби його шукають!» - йдеться в дописі.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.