• 30.11.2017 16:01

Пара, яку поєднала війна, одружилася на Волині

Сьогодні, 30 листопада, сесійна зала міської ради стала місцем проведення церемонії одруження. Свої долі тут поєднали маріупольчанка Ірина Толстяная та ковельчанин Володимир Ващук. 

Молоді люди скористались послугою «Шлюб за добу», – йдеться на ]]>сайті]]> Ковельської міської ради.

 

Вони познайомились на Сході. Хлопець півроку тому підписав контракт і поїхав в зону АТО. Як він розповідає, майже одразу зустрів там свою Ірину і вони покохали один одного з першого погляду. Приїхав разом з нареченою до Ковеля у відпустку і вирішили побратися. У РАСЦі довідалися, що це можливо зробити швидко.

Через тиждень Володя з Іриною знову поїдуть на Схід. Він повертається на службу, вона - на роботу. Але, як запевнили, через два роки по завершенню контракту, неодмінно приїдуть у Ковель і тут розбудовуватимуть свою сім’ю.

«Прийняла це з радістю. Кожна мама хоче, щоб у її дітей все було добре. Коли син йшов служити, я відчувала, що це не просто так, а є на це причина. Там він зустрів свою Ірину. Бажаю, щоб Бог благословив їх шлюб, їхні відносини, щоб вони кохали одне одного, розуміли та підтримували у всьому», – схвильовано розповідає мама Володі Інна Ващук.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентин Кухарик та його заступник з питань державної реєстрації – начальник управління державної реєстрації Ольга Семенюк розповідають, що на теренах краю 360 пар скористались послугою «Шлюб за добу», поки це було доступно в Луцьку. А відтепер і ковельчани та мешканці Нововолинська можуть одружитись за 24 години завдяки пілотному проекту.

Перша церемонія відбулась у сесійному залі, а надалі – це буде приміщення міського ЦНАПу або інше, яке оберуть молодята. Послуга є платною. Її вартість - 1160 гривень. Сьогодні для неречних вона була безкоштовною, адже учасники АТО звільняються від цього фінансового збору.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.