• 21.10.2017 13:56

«Тримай мене міцно»: у Луцьку виступила Христина Соловій

У Луцьку відбувся концерт української співачки Христина Соловій. У п'ятницю, 20 жовтня, біля луцького драмтеатру поставили два величезні прожектори, промені яких підвічували похмуре луцьке небо. По обидва боки від входу організатори встановили величезні білі квіти, біля яких охоче фотографувалися шанувальники творчості Христини Соловій.

Ще задовго до концерту перед театром зібралося чимало людей, серед них немало зовсім маленьких фанатів співачки. Дехто з гостей вечора тримав у руках букети квітів.

 

За кілька хвилин до початку концерту усіх почали пускати до драмтеатру, у вестибюлі гостей зустрічали приємні молоді дівчата у білих сукенках. Вони пропонували зробити світлини на фоні оригінальних фотозон від спонсору туру бренду Рафаелло, опублікувати знімки зі спеціальним хештегом у соцмережах і отримати у подарунок за це віночок з квітів.

 

 

«Я не бувала і не знала, як тут гарно», - поділилася враженнями про Луцьк Христина Соловій на початку свого виступу.

 

Як виявилося, мама співачки довгий час мешкала тут.

 

«Коли я була маленькою, мені завжди розповідала про це місто мама, в якої пройшло все раннє дитинство. Коли вона знала свого батька, мого дідуся, який завжди зі мною. Тому  я вірю, що чую його голос, коли співаю лемківські пісні», - поділилася спогадами з лучанами співачка.

 

А ще під час концерту Христина зізналася, що відчуває у Луцьку справжній лемківський дух. Можливо, саме тому у нашому місті вона заспівала чимало народних пісень лемків.

В паузах між виконанням пісень Христина Соловій розповіла немало одкровень зі свого життя.

 

«Я не зовсім планувала бути співачкою, хоча співала я за найменшої можливості. Я хотіла стати філологом, літератором, читала багато книжок і в університеті, і поза його межами. Якось мені натрапив вірш Івана Франка «Отсе тая стежечка», і чомусь в голові одразу виникла мелодія, і я захотіла, щоб цей вірш став піснею», - сказала вона.

 

 

Багато хто дивується, чому Соловій виконує стільки сумних пісень, навіщо розповідає людям стільки драматичних історій. У Луцьку артистка пояснила, чому саме такою бачить свою творчість.

 

«Я думаю, що ми всі прийшли сюди, не очікуючи якихось «там та-ра-рам», для того, щоб потанцювати, а для того, щоб заповнити якесь вільне місце в душі, і тільки такі пісні можуть це зробити», - поділилася Христина.

 

Цікаво, що на концерт співачки забіг і її колега - Арсен Мірзоян, який подарував Христині букет жовтих тюльпанів.

 

Під кінець концерту співачка виконала свої хіти «Тримай» та «Під облачком», після чого зірвала силу-силенну оплесків, а глядацька зала стала справжнім зоряним небом – люди засвітили безліч ліхтариків на телефонах.

 

Окрім лемківських та авторських пісень, Христина заспівала українську народну пісню «Несе Галя воду». Під час виконання лучани охоче підспівували співачці.

 

За трохи більше, ніж годину, Христина Соловій зі своїми музикантами попрощалися із глядачами, та після вигуків «На біс», таки повернулися до шанувальників і виконала ще кілька пісень, за кілька хвилин усе повторилося: прощання, «На біс», кілька пісень.

 

Зрештою, лучани відпустили Христину Соловій зі сцени з оберемками квітів і хвилями оплесків.

 

Ольга ЗЕЙЛИК

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.