• 12.10.2017 11:12

Що подарувати коханому на День захисника України

Не за горами День захисника України. Якщо ви все ще не визначилися з подарунком для коханого, а банальною піною для гоління та шкарпетками обмежуватися не хочете, тоді наш перелік оригінальних і потрібних речей, допоможе вам із вибором.

 

 

Хоч чоловіки не люблять це визнавати, але варто сказати, що вони чекають на подарунки не менше жінок. Так, із запитанням, на який найкращий подарунок очікують представники сильної частини людства, ми звернулися до пересічних лучан.

 

Участь в опитуванні взяло більше ста чоловіків різного віку. Словом, пропонуємо вам підбірку подарунків, на які, за словами опитаних, очікує майже кожен мужчина.

 

ТЕПЛИЙ ШАРФ

 

У мокру та холодну осінню пору шарф буде не просто стильним аксесуаром, а й дуже практичним елементом одягу. Він буде не лише гріти, але й захищатиме обличчя від дощу. Шарф зігріватиме вашого чоловіка, допоки ваші ніжні та теплі жіночі руки далеко від нього.

Для холодної пори року кращого подарунку годі вигадувати. До речі, варіант з шарфом запропонувало 11 опитаних людей.

 

КНИГА

 

«Книга – найкращий подарунок». Цей відомий вислів нині стає все правдивішим. Більшість людей захоплюються читанням. Для студентів можна придбати твори Стівена Кінга, Дена Брауна, Чака Поланіка, а для старших підійде Артур Конандойль, Едгар Алан По чи Джек Лондон.

Якщо ж боїтеся помилитися із автором та твором - беріть класику, не прогадаєте. Книгу найкращим подарунком обрали 14 з опитуваних.

 

АЛКОГОЛЬ

 

Досить велика частка опитаних чоловіків, особливо старшого віку, не проти отримати у подарунок пляшку хорошого вина, віскі чи крафтового пива.

Втім, потрібно бути обережними, бо ж із таким подарунком можна пролетіти, якщо не знаєте вподобань свого обранця. За алкоголь віддали свій голос 14 чоловіків.

 

ДИСК З УЛЮБЛЕНОЮ МУЗИКОЮ ЧИ КОМП'ЮТЕРНОЮ ГРОЮ

 

Цей подарунок підійде переважно для молоді, хоча в наші дні, навіть чоловіки за п’ятдесят спілкуються з комп’ютером на «ти» і не проти поганяти у «раллі» чи постріляти у різну «нечисть». Що стосується музики, якщо ви знаєте, якій музиці він надає перевагу – вперед!

Чоловік чи хлопець стрибатиме від щастя від такого презенту. Диск з відеогрою чи музикою обрали 17 людей, 12 з яких віком до 25.

 

СМАКОЛИКИ ВЛАСНИМИ РУКАМИ

Як виявилося, більшості чоловіків не потрібно дорогих подарунків, їм потрібна увага від коханої людини. Яким би брутальним та суворим не виглядав ваш обранець – це тільки зовнішність, всередині йому потрібні тепло та увага.

Майже половина опитаних чоловіків сказали, що з радістю отримають тістечко, торт чи піцу від коханої. Варто наголосити, що смаколики доречніше приготувати власноруч, так ви продемонструєте не лише кулінарні здібності, але й проявите увагу.

Недарма кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок.

За смаколик від коханої проголосувало 30 людей.

 

Підготував Ігор ТІТКОВ

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.