• 11.09.2017 14:10

ТОП-7 цікавих фактів про луцького ведучого Сергія Ткачука

Популярному ведучому Сергію Ткачуку 11 вересня виповнюється 41. «VIP» відібрав цікаві факти із творчого шляху Ткацика.

 

 

ПРАЦЮЄ НА РАДІО ПІВЖИТТЯ

 

Сергій Ткачук працює на Радіо «Луцьк» із початку його заснування – з 1995-го року. За час роботи побував на різних посадах – від коментатора до головного музичного редактора. Із невеликими перервами стаж роботи в ефірі – понад 22 роки. Більше, ніж півжиття.

 

ВІВ ПЕРШІ ЛУЦЬКІ ДИСКОТЕКИ

 

Сашко Положинський у 90-х був колегою Ткацика. Разом грали в КВН, також працювали на радіо. А у 1996-му працювали DJ. Вели перші луцькі дискотеки у нічному клубі «3000». У народі – «Трьошка».

 

ОБІГРАВ У КАВЕЕНІ САШКА ПОЛОЖИНСЬКОГО

 

Команда, яку очолював Сергій Ткачук у 90-х, – «Рога & копита». Гумористи навіть тричі виходили у фінал міського чемпіонату. Одного разу у капітанському конкурсі Ткацику вдалося навіть переграти Положинського, який виступав за команду Політеху. Згодом Сергій Ткачук був постійним ведучим ігор КВН у Луцьку, а потім і членом журі.

 

ОТРИМУВАВ ЛИСТИ З Бі-Бі-Сі

 

Ще коли вчився у школіактивно слухав радіо. Ночами намагався на коротких хвилях ловити радіо «BBC». Улюбленою програмою були шоу Сєви Новгородцева «Севаоборот» і «Рок-посевы». На адресу передач Сергій надсилав листи. Одного разу навіть отримав відповідь від лондонської служби «BBC» з подяками за слухацьку прихильність.

 

БУВ ВЕДУЧИМ ЛЕГЕНДАРНОГО ФЕСТИВАЛЮ

 

Легендарний фестиваль, який у 90-х дав старт кар’єри багатьох виконавців, вів лучанин Сергій Ткачук. У 97-му вів відбірковий тур у Луцьку. Згодом – і у Києві. Вже 99-го був членом оргкомітету фестивалю «Червона рута», а також ведучим фіналу.

 

ВИЗНАНИЙ КРАЩИМ ДІДЖЕЄМ УКРАЇНИ РАЗОМ З ПРИТУЛОЮ

 

2006-го року Сергій Ткачук представляв Волинь у радіо марафоні, яке організувало столичне «Мusic Радіо». За результатами смс-голосування слухачів, Ткацик набрав найбільшу кількість голосів – разом з ведучими Тернополя та Сум. Так лучанин отримав диплом «Найкращий діджей України». Тернопіль тоді, до речі, представляв відомий нині український шоумен Сергій Притула.  

 

ОЖЕНИВСЯ У ВЛАСНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

 

У свій день народження Сергій Ткачук відзначає і річницю весілля із коханою Ольгою. Тож ВІП вітає подружжя! Хай завжди не бракує достатку і радості, а синочок Ілля, який народився 5 червня 2013 року, росте здоровим і мужнім.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.