• 22.10.2017 14:03

ТОП-5 затишних луцьких інстаблогів

Сьогодні мало хто уявляє своє життя без соціальних мереж. Вони стали не лише засобом спілкування, але й платформою для творчості та самовираження.

Соцмережа Instagram базується на обміні фотографіями. Користувачі також можуть проводити онлайн-трансляції, завантажувати короткі відео та «історії», які зникають через 24 години після публікації. Деякі власники аккаунтів пішли далі і перетворили свої сторінки на справжні осередки мистецтва фотографії. Луцькі користувачі цього додатку також не відстають та вражають своїми стильними та атмосферними сторінками.

 

Якщо до вас досі не прийшов осінній настрій, то вам варто завітати до @natasha_yedynak. Профіль просякнутий теплом та затишком. Лучанка ділиться не лише власними світлинами, але й атмосферними предметними фото.

 

 

 

Втрапивши на сторінку до цієї панянки @theirk розумієш значення слів – краса у простоті. Буденні предмети та речі зафіксовані так привабливо, що важко відірвати свій погляд.

 

 

 

@dianamytchyk молода матуся яка «наполегливо фотографує каву, книги, квіти…». Чітко витриманий стиль, дещо прохолодні тони та незмінна кава – чим не рецепт красивої сторінки?

 

 

 

Наступні інста-сторінки просто не можуть існувати одина без одної. А все тому, що @ellieelien та @valentinemytchyk щаслива пара ! Вона – ніжна, м’яка, затишна. Він – стильний, мінімалістичний, лаконічний. Навіщо слова, просто перегляньте їхні профілі!

 

 

 

 

 

 

А який інстаграм у вас?

 

Підготувала Катерина КОБЕРНЮК

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.