• 09.08.2017 12:20

ТОП-5 секретів для гладеньких жіночих ніжок

Сезон коротких шортів та сукенок – радість не для всіх.

Більшість жінок починають свій ранок із не зовсім приємного процесу – гоління ніг. І практично кожна панянка хоча б раз жалілася на несправедливість природи, мовляв, чому чоловіки можуть собі дозволити не голитися, а ти просто зобов’язана бути завжди «при параді». Ну так, ти ж жінка.Пропонуємо вам кілька корисних порад на цю тему:

1. Скрабуй за день до гоління

Щоб видалити волосся як можна ближче до коріння, перед «улюбленою процедурою» нанеси на ніжки скраб для тіла з молочною кислотою. Це забезпечить видалення відмерлої частини шкіри, в результаті «звільнить» врослі волоски.

2. Голи ноги після душу

Змиваючи пил та жир зі шкіри, ти пом’якшуєш її вологою та теплом. Це дозволяє збривати волосину під корінь.

3. Завжди застосовуй гель чи крем для гоління

Гель для душу — це не гель для гоління! Найголовніше – у процесі покривати шкіру товстим шаром гелю та крему для бриття. Із такими засобами лезо краще ковзає, не пошкоджуючи, шкіру.

4. Часто змінюй лезо

Затуплене лезо гірше прилягає до шкіри, тим самим погано видаляє короткі волосини. Словом, це й змушує вас голити ніжки частіше. Якщо бритва пошкоджує шкіру, а не ковзає – час змінити лезо.

5. Додай олійку

Кокосова, арганова та оливкова олійки для тіла не тільки зволожують, але й допомагають пом'якшити шкіру. Нанесіть олійку на вологі ноги перед сном.


Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.