• 29.11.2017 10:44

ТОП-5 instaмам Луцька

Яким ви собі уявляєте життя жінки після того моменту, як вона стає мамою ? Пелюшки, недоспані ночі, постійний догляд за чадом та дім 24/7 ? На щастя, поняття «мати» сьогодні все менш скуте стереотипами.

 

 

Все більше представниць прекрасної статі дозволяють собі вийти за рамки міфу про «ідеальну» маму та дружину. Вони не лише встигають дати своїй дитині любов та найкращий догляд, а й вдало застосовують свій творчий, професійний потенціал, шукають свій власний шлях та реалізуються як особистості.

 

Героїні нашого матеріалу є яскравим прикладом цього і соціальна мережа Instagram є одним з засобів їхнього самовираження.

 

Якщо у матусь і є синці під очима, то @iradi__ допоможе вам з ними впоратися, тобто замаскувати. Бо красуня є мамою не лише для маленького Стьопи, а й для салону краси #DreamTeam. Співзасновниця «команди мрії» творить у сфері мейк-апу та навчає цьому мистецтву інших. Інстамама пише про все, що турбує та приносить радість, що надихає та мотивує, і, звісно, про своїх діток!

 

 

А @irencool_mam матуся маленької принцеси Елізабет! Ірина також представниця професії творчої, вона – фотограф. Її аккаунт - це ідеальний приклад поєднання фешн-фото та ніжних дитячих знімків.

 

 

@yanina_yurkovska справжня знахідка для тих, хто любить діток та собак. Антошка vs хаскі – хто миліший? Надто важко обрати!

 

 

@viktoria.novosad публікує неймовірно теплі та креативні фото чудової Полінки! Також матуся присвятила своєму чаду хаштег #історіяоднієїдівчинки, під яким ділиться моментами життя своєї дівчинки.

 

 

@nastia_balabash та її маленький синочок – неймовірний тандем ніжності! Кожне фото та погляд – щирий вияв любові. Без посмішки неможливо дивитися на цю парочку.

 

 

Чи поставили б ви «like» цим матусям?

 

Підготувала Катерина КОБЕРНЮК

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 1

просто, 30 Листопад, 21:54
милі дітки)
Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.