• 09.08.2017 10:25

Стартувала реєстрація на другий Фестиваль пива та м’яса

Незабаром Луцьк чекає на смачне та хмільне дійство. 9 та 10 вересня у стінах замку Любарта відбудеться другий Фестиваль пива та м’яса. Про це інформують організатори.

Почастувати лучан різними сортами пива з’їдуться броварі з усієї країни. Особливість фестивалю – різноманіття сортів і видів хмільного напою, звареного за унікальними рецептами. Свої смаколики привезуть ресторатори та виробники м’ясної продукції. Найсмачніші пивні закуски та м’ясні страви приготують для відвідувачів фестивалю.

Наразі ж стартувала реєстрація учасників фестивалю. Ресторани, броварні та інші заклади, які хочуть і мають чим почастувати лучан, можуть подати заявку на участь у смачному дійстві за посиланням: https://goo.gl/eQ1LvN

Реєстрація триватиме два тижні, до 22 серпня. З-поміж заявок організатори беруть найцікавіших учасників, які даруватимуть свою пивоварну та кулінарну творчість відвідувачам другого Фестивалю пива та м’яса.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.