• 24.11.2017 16:07

Стало відомо, які автівки найчастіше купують волиняни

На Волині на нові авто за місяць витратили 2 мільйони доларів.

У жовтні у Луцьку та Волинській області продали 72 нові автомобілі, що на 3 менше, ніж у вересні цього року. Про це інформує аналітичний відділ RST.ua, – пише ]]>Волинська правда]]>.

За інформацією сайту з продажу автомобілів RST.ua, українці у жовтні купили понад 7 тисяч нових автомобілів на суму 206 мільйонів доларів США. Найбільше грошей витратили у столиці – майже 80 мільйонів доларів. Сума покупок нових легкових машин на Волині становить трохи більше двох мільйонів доларів США, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання.

Майже кожен третій автомобіль, який купили у регіоні, дорожчий 35 тисяч доларів, а середня ціна авто на Волині склала 32 тисячі доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання.

Найпопулярнішою маркою у регіоні минулого місяця стала Toyota. Також часто купували Renault і Kia. Якщо розглядати по моделях, то найпопулярнішим авто кросовер Renault Duster. Крім нього, часто купували VolkswagenGolf і Toyota RAV4.

Для порівняння, у вересні на Волині продали 75 нових автомобілів. Тоді найпопулярнішою моделлю була Toyota Camry. У серпні продажі становили 64 автомобілі, серед яких найпопулярнішим автомобілем став Mercedes GLE-Class.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.