• 10.08.2017 15:04

Стало відомо, хто виступатиме на «Art Jazz Cooperation 2017»

Луцький джазовий клуб спільно з Громадською організацією «Принцип» під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в місті Луцьку проведуть 25-27 серпня Х Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2017».

Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку – знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів. Цьогорічна неймовірна джазова програма в Луцьку даруватиме гостям фестивалю незабутню феєрію якісної музики від понад 80 музикантів з восьми країн світу.

В рамках фестивалю заплановано, окрім музичної частини, фотовиставка з попередніх фестивалів, відкриття 23 серпня в 14:00, галерея мистецтв ВОНСХУ, а також на території замку цікаві культурні ексклюзиви, майстер-класи тощо від художників, гончарів та ще багато цікавих сюрпризів. Організатори вже повідомили першого учасника музичного дійства. Перед лучанами виступить CARLOS BANDOS – молодий луцький гурт, що грає світові джазові стандарти. В складі колективу відомі луцькі музиканти, що мають досвід участі в багатьох фестивалях.

Склад: вокал - Руслана Моклиця клавішні - Мікаел Гюлазян контрабас - Артем Петровський флейта - Мирослав Вівчарук кларнет - Степан Дейник труба - Дмитро Марценюк тенор-саксофон - Артем Бебко барабани - Мирослав Кіруєв, засновник колективу

Дата і місце проведення: 25-27 серпня, Луцький замок, початок о 18:00.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.