• 15.01.2017 09:05

«Спорт для всіх» організовує зимове дозвілля лучан

Комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» у рамках Всеукраїнської акції «Спортивна зима» продовжує організацію та проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей та молоді. Про це повідомила прес-служба комунального закладу.

12 січня для вісімдесяти дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, які відвідують приміщення центру «Спорт для всіх», за підтримки адміністрації льодової ковзанки «Снігова королева» організували катання на ковзанах. Дітлахи активно провели дозвілля та отримали поряд із фізичними навантаженнями і масу задоволення, змагаючись у вправності та вмінні тримати рівновагу. Деякі з них вперше встали на ковзани, але досить швидко набули нових навичок.

Окрім цього, як інформували раніше, спільними зусиллями працівників центру «Спорт для всіх», житлово-комунальних підприємств № 2, 3, 11, КП «Луцькводоканал», управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Луцького міськрайонного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області облаштували штучні ковзанки на спортивних майданчиках за місцем проживання в різних мікрорайонах міста. На них провідні професіонали центру «Спорт для всіх» організували і провели хокейні турніри, катання на ковзанах та зимові розваги. Зокрема, 11 і 12 січня, діти та молодь 40-го мікрорайону весело та активно грали в хокей на льодовому майданчику за адресою: вулиця Наливайка, 10а.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.