• 19.10.2017 16:08

MONATIK розповів у інтерв'ю про ставлення до жінок

Мультиартист MONATIK ділиться своєю запальною енергією і позитивним ставленням до життя з читачами ]]>Marie Claire]]> напередодні великого концерту Vitamin D в Києві.

20 жовтня Палац Cпорт засяє від музично-танцювальної терапії, а поки ми зустрілися, щоб без шуму поговорити про найважливіше.

Ми працюємо в величезному темпі, але це все сталося не відразу. Поступово, маленькими кроками, ми прийшли туди, де знаходимося сьогодні. Якщо забрати у мене зараз той божевільний темп, в якому ми існуємо, то я б сумував і з'їдав себе зсередини. Все, що сталося - завдяки людям, яких я зустрів на шляху, моїй команді і рідним.

Наш концерт 20 жовтня - це виклик для всієї команди. Палац Спорту є великий майданчиком, де я часто виступав, але не сольно. Буде новий матеріал, нові пісні, більше танцюристів і музикантів. Все робиться для того, щоб люди провели час з користю. Концерт триває дві години, але хочеться, щоб час пройшов непомітно. Щоб люди вийшли і сказали: «Чому так мало?» А потім глянули на годинник і здивувалися, скільки часу пройшло.

Окреме наше рішення для цього майданчика - кругла сцена. Ми хочемо створити таке шоу, коли перебуваючи в одній частині залу ти бачиш все зовсім інакше, ніж в інший. Тобто кожен раз з різних куточків можна буде розглянути інші деталі.

Як до нас потрапити? Просто прийти і поговорити. Багато хлопців, які працюють з нами, не були професіоналами своєї справи. Вони просто були людьми з палаючими очима, які приїхали до Києва і шалено хотіли творити і чогось добитися. А тепер ми разом зростаємо.

У команді MONATIK в принципі дуже багато людей, які з нами з самого початку, вони корінні жителі. Це Антон Чілібі - людина, з яким я роблю музику (недавно до нас приєднався Сергій Єременко і тепер уже троє саунд-продюсерів). Настя і Марина, танцівниці, з нами теж з самого початку. Музиканти приєдналися рік тому після поїздки в тур, їх ми вибирали на кастингу.

У моїх прогнозах наша команда буде рости і рости. Я впевнений, що є ще люди, з якими ми обов'язково попрацюємо. У нас розширюється продакшн і ми скоро будемо шукати цікавих і креативних людей, які також як і ми люблять робити музику.

Моє ставлення до талант-шоу сьогодні: я впевнений, що успіх залежить від людини. Я був учасником шоу «X-Фактор», «Танцюють всі!» І «Зоряний ринг», зараз є тренером 3-го сезону проекту «Голос. Діти »і суддею «Танці з зірками». Я впевнений, що успіх залежить від людини. Хтось приходить на талант-шоу «супер-артистом» і задирає ніс. Таким людям ніхто не потрібен насправді. Інші хочуть підучитися і стати артистами в майбутньому. А талант-шоу - це дуже швидка послідовність подій, коли ти повинен встигнути взяти для себе щось корисне.

Але є й інша сторона. В талант-шоу все вирішують за тебе, спланований буквально кожен крок. На початковому етапі це цікаво, коли ти вчишся і повинен зрозуміти, що і як відбувається в цій сфері. Але коли ти вже самодостатній артист, зі своєю командою, музикою і філософією - є сенс йти іншим шляхом. І свій шлях завжди буде легше, тому що ти будеш все робити так, як подобається тобі.  

Раніше я читав все, що пишуть про мене. Найсмішніше - нібито я лисий, тому ходжу в шапці. Це дурниці, я на них уваги не звертаю.

Для мене важливо, щоб жінка була красивою. Тому що при першому знайомстві відбувається контакт очима. А потім важливо, щоб при першому діалозі ця краса не зруйнувалася. Як правило, все може стати або ще гарніше, або розлетітися на шматки. Є таке поняття як жіноча мудрість. Хтось з нею народжується, до кого-то це приходить з часом. Жінка повинна розуміти чоловіка, йому це дуже важливо. Інакше він починає думати, що з ним щось не так і ставить бар'єри, починається неправильна боротьба. А жінка - це внутрішня гармонія чоловіка.

При цьому я не люблю вульгарних жінок. Мені мало імпонують дурні. А найдивніше - дурні, які вдають із себе розумних. Це прямо дуже погано. І сильна відвертість мені не подобається, я вважаю, що жінці йде скромність. У період пошуків чоловікам подобається жіноча відкритість, але кожен шукає скоромну. Колись я легко закохувався, але одного разу закохався так, як слід чоловікові. За це дякую Всесвіту кожного дня. Тому що влюбчивим бути добре, але чоловіки шукають іншого. Скільки б вони не називали себе бабіями, все шукають ту одну, поруч з якою можна відчувати себе комфортно, в першу чергу чоловіком.

Любов - це не те почуття, коли ти в депресії і переживаєш, де зараз твій чоловік, коли ти побиваєшся і пишеш сумні пісні. Це все влюбчивость. А любов - мудріше почуття, її варто шукати. З появою улюблених людей у ​​чоловіка все змінюється: підхід до справи, мотивація для роботи, прагнення додому. Іноді ставиш собі питання: «Нічого собі, невже це все моє?» І це окрилює. Я ніколи не граю на публіку. Дуже складно перебувати в чужому образі, це займає багато сил. У мене був період закритості і меланхолії, але це не дуже корисний досвід. Важливо знайти себе в радості. Це видно по мені: сумні пісні на полицю, а веселі - в альбом. Мені ж самому виходити з ними на сцену. Мені хочеться нести світло в сірий час.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.