• 13.03.2017 23:51

Слідом за волинськими, рівненські та львівські активісти пішли пікетувати місцеві ОДА

Сьогодні, 13 березня, орієнтовно півсотні активістів прийшли у Волинську ОДА через захоплення силовиками редуту блокадників ОРДЛО в Кривому Торці в Донецькій області. Активісти досі – у приміщенні ОДА. Вони висунули конкретні вимоги до влади і розходитися не збираються. Хвилю протесту на Волині підхопили рівненські та львівські активісти.

За інформацією ЗМІ, ]]>рівненські націоналісти також збираються]]> зараз під стінами порожньої облдержадміністрації на майдані Просвіти у Рівному. Розповідають, що у планах – потрапити до середини будівлі.

До слова, 13 березня, орієнтовно опівночі у Львівській ОДА розпочалася зустріч голови адміністрації Олега Синютки з активістами. Як ]]>повідомив лідер Економічного бойкотного руху]]> Олег Радик, зустріч ініціювали самі активісти після того, як їхні колеги захопили сьогодні Волинську ОДА, протестуючи проти штурму представниками СБУ позицій учасників блокади ОРДЛО.

«Завтра відзначатимуть День добровольця. Пристрасті можуть зашкалювати. Ми звернулися до керівника області, бо хочемо висловити свою громадянську позицію стосовно нинішніх подій на Сході, а також обмінятися думками щодо недопущення можливих провокацій у Львові», – зазначив Радик.На зустрічі присутні керівники обласних управлінь СБУ та Нацполіції, Андрійчук і Середа.

Нагадаємо, на Волині активісти, які «захопили» ОДА і залишилися там на ніч, вимагають звільнити полонених, зняти з посади заступника начальника Нацполіції В’ячеслава Аброськіна та хочуть, щоб місцева влада висловила підтримку блокадникам.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.