• 23.11.2017 13:29

Школярка з Волині виграла у конкурсі ландшафтних проектів

Екологічний проект «Ландшафтний сад – від ідеї до втілення» нещодавно реалізували на території ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 селища Ратне імені М. Заліпи.

Ідея та виконання успішної роботи належить учениці 9-В класу Марії Головій. Дівчина просто втілила на папері свої дизайнерські ідеї і в підсумку виборола І місце по підприємству, за що отримала премію у 1000 гривень. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Як і передбачалося умовами конкурсу дендропарків та скверів, що охопив усю Волинь, переможці мали не лише чималі грошові винагороди – у подарунок дітям дісталася реалізація проекту коштом та силами волинських лісівників. Необхідні саджанці працівники державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство» придбали у ДП «Волинський лісовий селекційно-насінневий центр».

Так, загалом висаджено 25 порід саджанців декоративних дерев та кущів. Серед них туя, ялівець, самшит, форзиція, керія японська, магонія падуболиста, тис ягідний, ялина пірамідальна та інші. Озеленювали пришкільну територію спільно: працювали над втіленням проекту у життя учні шкільного лісництва під керівництвом директора школи Ігоря Рудчика.

 

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.