• 18.09.2017 10:33

Школярка з Волині відростила косу довжиною 65 сантиметрів

Учениця 7-го класу Рівненської школи Оксана Єрмакович попри модні примхи дотримується традиції – плекати косу. З народження волосся Оксанки підстригали лише один раз, коли їй виповнився рочок. За українським звичаєм, який називається пострижини, хрещені батьки дівчинки зрізали навхрест кілька волосин та віддавали мамі з татом, які, загорнувши у хустинку, берегли їх як згадку про дитинство улюбленої донечки, - пише ]]>Район.Любомль]]>.

Після року підстригали тільки посічені кінчики, щоб волосся виглядало доглянутим і швидше росло.

«Довге волосся у нашій родині − не новинка. Моя мама і тітка завжди пишалися гарними косами. Мені змалку це сподобалося, тому і я продовжила їхню традицію. А коли з’явилася на світ донечка, то дуже хотіла, щоб Бог і її наділив цією жіночою окрасою, − розпочинає розмову мама дівчинки Лариса Миколаївна.

Доглядати за волоссям Оксанці допомагає мама. Вона і помиє, і розчеше. Залюбки змоделює сучасну шкільну зачіску. Користуються шампунями, в яких найменше шкідливих речовин, це з серії «Добрий лікар», «Зелена аптека».

«Якось запропонували доні підстригтися, але вона категорично відмовилася. Та й я не хотів би цього. Покохав дружину за довгу косу, бо в ній, мабуть, криється глибока душа та жіночність», − долучається до розмови тато дівчинки.

Лариса Миколаївна двічі підрізувала волосся: в одинадцятому класі та після народження синочків-двійняток, але воно швидко відростало. Рідні радили, що якби продавала, то непоганий заробіток мала б. Кілька разів фарбувала, бо хотіла змінити його колір, а він від природи чорний, а в доньки − темно русий. Оксанка добре навчається, відмінниця. Дуже старанна та у всьому допомагає батькам. Коли виповнилося три роки, то мама подарувала одразу двох братиків. З тих пір вона, як старша, охоче долучається до їхнього виховання.

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.