• 02.12.2017 16:55

Сергія Притулу довели до сліз несподіваним подарунком

Сергій Притула став черговим героєм проекту Сюрприз, сюрприз.

 

притула

 

Він уже багато років виступає в ролі волонтера, допомагає воїнам і дітям, а також безмежно любить Україну, - пише ]]>СТБ]]>.

 

У 2014 році, коли почалися воєнні дії, армія була гола і боса, адже країна не була готова до війни. У нас не було необхідної кількості зброї, провіанту і навіть звичайного одягу.

 

Тоді Сергій Притула написав пост у соціальній мережі про те, що поки ми валяємося в наших теплих ліжечках, ми забуваємо про те, що зараз на сході йдуть воєнні дії, хлопці гинуть, що їм холодно і не мають що їсти. І якщо ми не допомагаємо армії, то чому вона повинна допомагати нам?

 

Люди читали це і починали потроху допомагати. Сергій дуже радів кожному повідомленню про те, що гроші надійшли на картку. Він сидів у холі «Нового каналу» і збирав теплі речі, футболки, їжу і все, чим люди могли допомогти. Через деякий час Притула почав спілкуватися безпосередньо з військовими, їздити до них і робити запит – чого ж саме вони потребують сьогодні, і знаходив все необхідне.

 

І навіть знайшов можливість відправляти військові прилади з Канади, Америки за найнижчими цінами. Все це він возить в зону АТО особисто, адже важливо довести справу до кінця і підтримати воїнів. 

 

Фінальний випуск стане його емоційним піком, зворушивши Сергія Притулу. Шоумен виявився героєм програми, абсолютно того не очікуючи.

 

 

Завдяки «Сюрприз, сюрприз!» його герої злітали вище неба і торкалися до зірок, відправлялися у міста, які не уявляли у найсміливіших своїх мріях, і вчилися ходити заново.

 

За роки допомоги українській армії для Сергія влаштували незабутній подарунок, який довів його до сліз.

Як це було – дивіться на відео.

 
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.