• 10.08.2017 14:46

Розповіли подробиці проведення змагання «ЛУЧЕСЬК ПІВМАРАФОН 2017»

У четвер, 10 серпня, відбулася прес-конференція, присвячена біговому змаганню «ЛУЧЕСЬК ПІВМАРАФОН 2017».

В обговоренні взяли участь представники компанії «Дмитрук», спортивного клубу «Лучеськ» та організатори одного із кращих фестивалів обласного центру Волині Lutsk Food Fest.До слова, спортивне свято у Луцьку проводять уже другий рік поспіль, а відтак, організатори очікують, що у цьогорічних бігових змаганнях візьмуть участь понад тисячу бігунів.

«В нас немає на меті досягнення комерційних цілей та результатів. Ми долучаємося до компаній, які сповідують культуру здорового способу життя та сімейних цінностей», - розповів керівник відділу маркетингу компанії «Дмитрук» Тарас Скорупський.На відміну від минулорічного спортивного заходу, цьогоріч «ЛУЧЕСЬК ПІВМАРАФОН 2017» триватиме два дні – 9-10 вересня і перетнеться у часовому та, безпосередньо, територіальному просторі із «Фестивалем пива та м’яса», що відбуватиметься тими ж вихідними у стінах Замку.

«Це допоможе залишити відчутний слід у душі спортсменів від перебування у нашому місті. На фестивалі буде більше 20 крафтових пивоварень, маса м’ясної продукції, а шоу-програма буде мати спортивний ухил, щоб учасники почували себе комфортно», - розказав організатор вуличної їжі у Луцьку Сергій Карпюк.Стартовою та фінішною локацією марафону буде головний корпус Східноєвропейського Національного університету імені Лесі Українки. Стартуватимуть учасники спортивного заходу о 9:00, а фінішуватимуть об 15:00. Відтак, аматори та професійні спортсмени подолають дистанції у 5, 10 та 21 кілометр.

До слова, заявки на участь уже подали спортсмени київських, львівських, рівненських та клубів інших регіонів. Відтак, на участь у змаганнях зареєструвалися вже 450 спортсменів. Для гостей міста організатори вирішили влаштувати, такий собі, «День розігріву та знайомства з містом». Відтак, компанія «Дмитрук» спільно із організаторами Lutsk Food Fest прийняли рішення перетворити замкову площу на майданчик змагань, а усім учасникам забігу подарувати квиток на осінній «Фестиваль пива та м’яса».

Так, спортсмени, які приїдуть з інших міст, матимуть можливість не лише погуляти Старим містом та безкоштовно відвідати гастрономічний фестиваль, але й візьмуть участь у фанових активностях.«Це, перш за все, популяризація туризму і культури відвідування нашого міста. Ми дали можливість гостям відвідати і фестиваль, і старе місто», - додав Тарас Скорупський.

Учасники марафону отримають не лише медалі за участь, але й цінні призи – переможцю забігу на 21 кілометр обіцяють п’ять тисяч гривень, за друге ж місце конкурсант отримає чотири тисячі. Учасники стартів на менші дистанції матимуть змогу поборотися за спортивний інвентар та сувеніри. А спортивний клуб «Лучеськ», своєю чергою, організовує безкоштовні тренування для підготовки до забігу.

Організатори повідомляють, що плануються змагання зі спортивного орієнтування та велозмагання «cross-country». До слова, родзинкою першого дня буде «Кольоровий забіг» у холі навколо Замку Любарта.

Текст: Анастасія КАЧИНА

 

Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Завантаження...

Коментарі 0

Орфографічна помилка в тексті:
Щоб повідомити автору про помилку, натисніть кнопку "Відправити повідомлення про помилку". Ви також можете надіслати свій коментар.